systemy telewizji satelitarnej i naziemnej
systemy alarmowe i kontroli dostępu
domofony i videofony
drzwi garażowe
telewizja przemysłowa i dozorowa
 

DRZWI GARAŻOWE


Nowoczesne rozwiązania techniczne oraz trwałe i estetyczne wykonanie zadowolą nawet najberdziej wyrafinowane gusta. Bramy segmentowe otwierają się do góry w płaszcyźnie pionowej, dzięki czemu nie zajmują miejsca w garażuy ani przed nim. Specjalna konstrukcja segmentu gwarantuje pełne bezpieczeństwo - chroniąc zarówno przed włamaniem, jak i zranieniem.

Nasze bramy wykonane są z paneli stalowych, ocynkowanych i lakierowanych metodą METCOLOR. Warstwę izolacyjną stanowi pianka poliuteranowa odporna na działanie insektów, bakterii i pleśni

 


BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE

 


Przemysłowe bramy segmentowe MAKROPROF są idealnym rozwiązaniem dla hal przemysłowych, magazynów i innych pomieszeń produkcyjnych. Ich wymiary oraz sposoby prowadzenia można dopasować do indywidualnych wymagań obiektu.

Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zajmują przestrzeni przed budynkiem, co stanowi idealne rozwiązanie w przypadku niewielkiego podjazdu.Pozwalają również na całkowite wykorzystanie otworu wjazdowego.

Bezpieczeństwo użytkowania gwarantują specjalne urządzenia zabezpieczające. Istnieje także możliwość wyposażenia w zdalne sterowanie wraz z fotokomórkami.

Bramy MAKROPROF charakteryzuje również wysoka izolacyjność termiczna.